ثبت نام کنید
خرید نهایی 0

طراحی سایت زر آراد اسیا

09134048610

تماس با کارشناس

درباره شرکت زر آراد آسیا

شرکت زر آراد آسیا از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تولید نرم افزار آغاز نموده و در سال 1383 محصول CMS.1.1 را به عنوان اولین پک نرم افزاری خود روانه بازار نمود. سایت ساز جزو اولین شرکتهای ایرانی است که محصول CMS خود را با کنترل پانل کاملا فارسی و از پایه (بدون استفاده از نرم افزارهای خارجی و یا ایده گرفتن از آنها) تولید نموده و (در زمانی که همه شرکتها از کلمه نرم افزار مدیریت محتوا به عنوان نرم افزارهای CMS استفاده مینموده اند) با عنوان cms ارائه نمود. این شرکت تنها شرکتی است که عنوان سایت ساز و لوگوی آنرا را به عنوان نام تجاری و نام نرم افزار در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای عالی انفورماتیک کشور و سازمان ثبت اسناد و شرکتها به ثبت رسانده است.

شرکت زر آراد، متشکل از واحد مدیریت، واحد اداری، واحد برنامه نویسی، واحد طراحی سایت، واحد پشتیبانی، واحد فروش، واحد تبلیغات، واحد امور بازرگانی و روابط خارجی و واحد تحقیقات و توسعه بوده و کلیه خدمات مبتنی بر وب و شبکه را در زمینه های زیر به مشتریان خود ارائه میدهد:

  • تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب و ماژولها
  • پشتیبانی فنی از مشتریان
  • هاست و دامنه برای مشتریان سایت ساز
  • تولید و اجرای محتوای سایت
  • اجرای گرافیک محتویات و پوسته اختصاص
  • تولید ماژولهای اختصاصی و سفارشی
  • بهینه سازی ساختار اطلاعاتی سایتها برای ارتقاء در موتورهای جستجو
  • تولید فایلهای فلش و مولتی مدیا برای مشتریان سایت ساز
  • مشاوره ادارات و موسسات و شرکتهای دولتی و خصوصی در زمینه تکنولوژی اطلاعات و پروژه های شبکه ای

شرکت زر آراد آسیا، طی سالهای اخیر و به صورت پراکنده، محصول خود را به خارج از مرزهای ایران ارسال نموده است اما این شرکت با تاسیس واحد بازرگانی و روابط خارجی در نظر دارد در سال 1389 و 1390 به صورت رسمی CMS زر آراد که یک محصول کاملا ایرانی می باشد را در بازارهای خارج از کشور نیز ارائه نماید. همچنین شرکت در نمایشگاههای معتبر بین المللی از جمله اهداف این شرکت در سال جاری می باشد.
زر  آراد اولین و تنها شرکت در زمینه تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب است که به صورت گسترده اقدام به تبلیغ و فرهنگ سازی استفاده از نرم افزارها جهت تولید سایت نموده است
زر آراد آسیا هم اکنون با قدرت بیشتر از قبل، در راستای تولید نرم افزار، فرهنگ سازی استفاده از نرم افزارهای مبتنی بر وب، انتشار نرم افزار به خارج از کشور، مشتری مداری و ارتقاء کیفیت پشتیبانی و استفاده از تکنولوژیهای روز جهت استاندارد سازی محصولات ایرانی با کیفیت مقبول جهانی گام برمی دارد.